сабота, 21. мај 2022. Вести денес: 8
home Општини

Видео од село Велмеј, пожарот се приближува до првите куќи

Видео од село Велмеј, пожарот се приближува до првите куќи

Гори планината кај село Велмеј, а пожарот се приближува до првите куќи.

Најнови вести

Коронавирус