четврток, 21. октомври 2021. Вести денес: 168
Во живо

ВО ЖИВО: Мицкоски на средба со граѓани во Радовиш

home Општини

ВИДЕО: Невреме во Кичево, летаат кровови од куќи

ВИДЕО: Невреме во Кичево, летаат кровови од куќи

Страшно невреме проследено со пороен дожд, ветер и грмежи попладнево го погоди Кичево.

Од силината на ветерот делови од кровови летале од згради и куќи.

Локални избори 2021