петок, 26. ноември 2021. Вести денес: 152
home Општини

Велјановски: Тежок криминал – долгот на општина Тетово 24 милиони евра!

Велјановски: Тежок криминал – долгот на општина Тетово 24 милиони евра!

Тежок криминал! 24 милиони евра е долгот на општина Тетово!, коментира на својата Фејсбук страница пратеникот од редовите на ВМРО-ДПМНЕ Александар Велјановски.

Коронавирус