сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 70
home Општини

Трипуновски: Новаци ќе ја води домаќин човек!

Трипуновски: Новаци ќе ја води домаќин човек!

Новаци ќе ја води домаќин човек, порачува Цветан Трипуновски од ВМРО-ДПМНЕ.

Кандидатот за градоначалник на ВМРО-ДПМНЕ, Стевче Стевановски, вечерва беше меѓу граѓаните со кои зборуваше за неговата програма и проектите кои има за цел да ги исполни доколку ја добие нивната доверба.

Коронавирус