петок, 3. јули 2020. Вести денес: 247
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Што мисли Заев за Црвенковски и колку е Заев богат?

home Општини

Сомнителни возила со странски регистрации кружат низ Ново Село додека граѓаните гласаат на претседателски и локални избори

Сомнителни возила со странски регистрации кружат низ Ново Село додека граѓаните гласаат на претседателски и локални избори

Сомнителни возила кружат од рано утрово низ Ново Село, каде денес освен на претседателски, се гласа и на локални избори.

Фотографиите кои кружат низ социјалните мрежи, покажуваат дека возилата кои се движат и запираат да разговараат со граѓани, имаат странски регистраски таблички.

Парламентарни избори 2020