среда, 26. јануари 2022. Вести денес: 0
АКТУЕЛНО

Црн рекорд: 2341 новозаразени, нови 26 починати од коронавирус

home Општини

Скандалозно однесување на негователка во гевгелиска градинка- еве како смирува расплакано дете (ВИДЕО)

Скандалозно однесување на негователка во гевгелиска градинка- еве како смирува расплакано дете (ВИДЕО)

Кучко една, краво… со овие зборови воспитувачки и негователки ги смирувале расплаканите деца во гевгелиска градинка. На социјалните мрежи е објавено видео од детска градинка, на кое се слуша плач на дете. Според коментарот на девојката која го постирала видеото, детето плачело два часа, додека се слушало викање од негователките- краво, кучко и што ли уште не.

Коронавирус