петок, 15. октомври 2021. Вести денес: 173
Во живо

Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Свети Николе

home Општини

Силно невреме со град го зафати Велес (ВИДЕО)

Силно невреме со град го зафати Велес (ВИДЕО)

Попладнево Велес го зафати страшно невреме со пороен дожд и град.

Улиците низ градот се полни со вода.

Видео од силното невреме можете да погледнете на порталот ВЕЛЕС ДЕНЕС

Коронавирус