четврток, 17. јуни 2021. Вести денес: 0
home Општини

Штипјани на протест порачаа: Стоп за предавствата

Штипјани на протест порачаа: Стоп за предавствата

Штипјани и денес излегоа на протестите кои ВМРО-ДПМНЕ ги организира во Скопје и во 10 други македонски градови.

Тие порачаа: „Стоп за предавствата“!

ЕУРО 2020

Македонија