четврток, 29. септември 2022. Вести денес: 81
home Општини

Штипјани на нозе: „Стоп на предавствата, доста е“!

Штипјани на нозе: „Стоп на предавствата, доста е“!

ВМРО-ДПМНЕ од денеска во знак на предупредувачки протест започна со блокади во Скопје и 10 други градови.

На нозе се кренаа и штипјани кои порачаа дека е доста од предавствата на Владата на Зоран Заев.

Коронавирус