сабота, 16. октомври 2021. Вести денес: 38
home Општини

Се проширува патот до село Раец во Кавадарци

Се проширува патот до село Раец во Кавадарци

Проширување на локален пат до с.Раец, објави градоначалникот на општина Кавадарци, Митко Јанчев.

 

Најнови вести

Коронавирус