понеделник, 6. јули 2020. Вести денес: 63
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Општини

Се гради дивоградба и се сечат дрва кај Св. Стефан (ВИДЕО)

Се гради дивоградба и се сечат дрва кај Св. Стефан (ВИДЕО)

По парапетчето во Градиште, никнува нов ѕид овој пат кај Св Стефан. Денес тешка градежна механизација работи на градба на нелегален објект на самиот брег на Охридско Езеро, во месноста Свети Стефан каде се сечат дрва и се гради потпорен ѕид, пренесува Скопје1.

Парламентарни избори 2020