петок, 3. февруари 2023. Вести денес: 11
home Општини

СДСМ Куманово: Димитриевски да не се крие зад „граѓаните”

СДСМ Куманово: Димитриевски да не се крие зад „граѓаните”

Секогаш сме биле и ќе бидеме пркосот. На 31ви сите ќе се уверат дека Куманово бил и ќе биде бастионот на СДСМ, велат од СДСМ Куманово.

Тие го повикуваат актуелниот градоначалник Максим Димитриевски, да ја прифати волјата на граѓаните.