вторник, 19. октомври 2021. Вести денес: 199
home Општини

Рангелов: На Крива Паланка и се потребни промени кои ќе ги донесеме ние!

Рангелов: На Крива Паланка и се потребни промени кои ќе ги донесеме ние!

Александар Рангелов на својата официјална Фејсбук страница по повод почеток на кампањата за престојните локални избори, напиша дека со многу љубов и работа тргнува во поход кон промени во општината Крива Паланка!

– На Крива Паланка и’ се потребни промени, енергија и работа со љубов и со срце. Промените ќе ги донесеме ние, секој од нас посебно и сите ние заедно, пишува тој.

Локални избори 2021