четврток, 24. јуни 2021. Вести денес: 50
home Општини

ПРОТЕСТ: „Прилеп против националното предавство на СДСМ и Заев“ (ФОТО)

ПРОТЕСТ: „Прилеп против националното предавство на СДСМ и Заев“ (ФОТО)

Прилеп против националното предавство на СДСМ и Заев! Со оваа порака прилепчани денес излегоа на предупредувачкиот протест кој ВМРО-ДПМНЕ го организира во Скопје и во 10 други македонски градови.

„ДОСТА Е! ИЗЛЕЗИ ЗА МАКЕДОНИЈА“ – порачаа прилепчани!

ЕУРО 2020

Македонија