среда, 27. октомври 2021. Вести денес: 214
home Општини

Проеска: Граѓаните на општина Крушево заслужуваат промени!

Проеска: Граѓаните на општина Крушево заслужуваат промени!

Ова е мојот победнички тим, ова е тимот што ќе донеси промени во нашата општина и со кој заедно ќе ја смениме иднината на нашите сограѓани.

Ќе ги реализираме ветените проеки, ќе работиме чесно и макотрпно за доброто на сите граѓани од нашата општина.Ова е тим, во кој има спој на младоста и искуството.

Граѓаните на општина Крушево заслужуваат промени!

Победуваме!, пишува во својата објава Билјана Проеска, кандидат за Градоначалник на Општина Крушево од редовите на ВМРО-ДПМНЕ.

Локални избори 2021