понеделник, 25. октомври 2021. Вести денес: 146
home Општини

Проданоски: Ајде заедно да направиме Прилеп да биде место за живот на сите граѓани!

Проданоски: Ајде заедно да направиме Прилеп да биде место за живот на сите граѓани!

Ја бараме вашата поддршка! Ветуваме многу работа за да имаме просперитет. Со ваша помош и поддршка да направиме се Прилеп да чекори напред по патот на успехот и да стане место за квалитетен и достоинствен живот, Општина со која ќе се гордееме сите! Ајде заедно да направиме Прилеп да биде место за живот на сите граѓани! Ве повикувам, на 17-ти октомври да гласате за бр.7! 7 за кандидатот за градоначалник на Прилеп! И број 7 за советничката листа на ВМРО-ДПМНЕ и коалицијата!, истакна на прес-конференција Дејан Проданоски, носителот на советничка листа на ВМРО-ДПМНЕ во општина Прилеп.

Најнови вести

Локални избори 2021