вторник, 27. септември 2022. Вести денес: 44
home Општини

Пренасочување на сообраќајот кај Кочани

Пренасочување на сообраќајот кај Кочани

Сообраќајот денеска до 15 часот ќе биде пренасочен на магистралниот пат А3 од местото викано Подлошка раскрсница до Компо Сара, кај Кочани.

Пренасочувањето е поради изведување градежни работи.

Коронавирус