четврток, 9. декември 2021. Вести денес: 1
home Општини

Победничка атмосфера на ВМРО-ДПМНЕ во Охрид (ВИДЕО)

Победничка атмосфера на ВМРО-ДПМНЕ во Охрид (ВИДЕО)

Според последните информации, кандидатот на ВМРО-ДПМНЕ за општина Охрид, Кирил Пецаков е во убедлива победа. Неговите гласачи и самиот тој веќе во центарот македонскиот бисер Охрид ја прославуваат победата, а победничката атмосфера може да ја проследите во продолжение:

Коронавирус