сабота, 4. декември 2021. Вести денес: 0
home Општини

Петрушевски: Дали кандидатите на СДСМ за Куманово ја заслужуваат вашата доверба?!

Петрушевски: Дали кандидатите на СДСМ за Куманово ја заслужуваат вашата доверба?!

Кумановци, дали кандидатите на СДСМ Максим Димитриевски и Оливер Илиевски повторно ја заслужуваат вашата доверба⁉️
✅Погледнете што нудат Максо и Оливер

Коронавирус