сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 0
home Општини

„Охрид 24“: Почна да пука асфалтот на најпромовираниот проект на Константин Георгиески (ФОТО)

„Охрид 24“: Почна да пука асфалтот на најпромовираниот проект на Константин Георгиески (ФОТО)

Почна да пука асфалтот на најпромовираниот проект на Константин Георгиески, улицата “15 Корпус”, пишува Охрид 24.

Тие на својот Фејсбук профил објавија и фотографии.

Коронавирус