сабота, 11. јули 2020. Вести денес: 0
МЕГА БОМБА

Еве ја целата листа: Речиси цело семејство Заеви, министри, градоначалници и функционери на СДСМ добија кривични од Боки 13

home Општини

„Наумовски ги заборави младите во Ѓорче Петров“

„Наумовски ги заборави младите во Ѓорче Петров“

Младинскиот инфо центар е уште едно неисполнето ветување на градоначалникот на општина Ѓорче Петров Александар Наумоски.

Фејсбук статус на УМС на ВМРО-ДПМНЕ од Ѓорче Петров

Парламентарни избори 2020