среда, 8. декември 2021. Вести денес: 0
home Општини

Најдовски: Доста беше лаги и празни ветувања, време е за нов Демир Хисар

Најдовски: Доста беше лаги и празни ветувања, време е за нов Демир Хисар

Доста беше лаги и празни ветувања! Време е за промени, проекти и победи, стои во Фејсбук статусот на Никола Најдовски, кандидат на ВМРО-ДПМНЕ за општина Демир Хисар.

Тој преку својата објава ги повикува граѓаните на Демир Хисар да заокружат 7, за нов Демир Хисар!

Коронавирус