вторник, 19. октомври 2021. Вести денес: 0
home Општини

Младите од ВМРО-ДПМНЕ Охрид му подарија на Заев железни опинци за побрзо да го исполни ветувањето за плата од 500 евра

Младите од ВМРО-ДПМНЕ Охрид му подарија на Заев железни опинци за побрзо да го исполни ветувањето за плата од 500 евра

УМС на ВМРО-ДПМНЕ од Охрид, со сета почит му подарува на премиерот Зоран Заев железни опинци со надеж што побрзо да го исполни даденото ветување од 500 евра плата за граѓаните, напишаа тие на својот Фејсбук профил.

Локални избори 2021