вторник, 18. јануари 2022. Вести денес: 105
home Општини

Митко Јанчев наполни 40 години, роденденот го прослави со своето семејство

Митко Јанчев наполни 40 години, роденденот го прослави со своето семејство

Градоначалникот Митко Јанчев , денес го слави својот 40 ти роденден со своето семејство. Голема благодарност и за сите упатени роденденски честитки, напиша на Фејсбук градоначалникот на Кавадарци, Митко Јанчев.

Коронавирус