сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 94
home Општини

Мисајловски: Ја бараме довербата на сите луѓе во Пробиштип за да работиме и да реализираме многу проекти

Мисајловски: Ја бараме довербата на сите луѓе во Пробиштип за да работиме и да реализираме многу проекти

Пробиштип заслужува подобра иднина! Доктор Марјан Миленковски е нашиот кандидат за градоначалник кој целосно ќе се вложи за да го направи градот пристојно место за живеење за граѓаните од сите возрасти и категории, пишува на Фејсбук, потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Владо Мисајловски.

-Ја бараме довербата на сите луѓе во Пробиштип за да работиме и да реализираме многу проекти.
Победуваме!

Коронавирус