понеделник, 25. октомври 2021. Вести денес: 96
home Општини

Мисајловски: Гевгелија е подготвена за промени

Мисајловски: Гевгелија е подготвена за промени

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Владо Мисајловски денес беше во Гевгелија од каде порача дека гевгеличани се подготвени за промени.

-Андон Сарамандов ПОБЕДУВА ВО ГЕВГЕЛИЈА! Гевгелија е спремна за промени, благодарност до жителите за огромната поддршка што ни ја даваат во секое населено место за да создадеме нова иднина. Време е за промени, време е за проекти, време е за ПОБЕДИ! Напиша на Фејсбук, Мисајловски.

Локални избори 2021