недела, 24. јануари 2021. Вести денес: 83
home Општини

Милошевски: Охридските села ќе имаат голема поддршка од мене како градоначалник

Милошевски: Охридските села ќе имаат голема поддршка од мене како градоначалник

Бев во Елшани, убави луѓе, но разочарани. Нереализирани ветувања и проблеми. Заборавени од Локалната самоуправа. Игнорантскиот однос кон охридските села мора да престане. Напиша на Фејсбук, кандидатот за градоначалник на Охрид од ВМРО-ДПМНЕ, Митре Милошевски.

Коронавирус