вторник, 26. јануари 2021. Вести денес: 0
home Општини

Милошевски: Да се обединиме за УБАВ ГРАД!

Милошевски: Да се обединиме за УБАВ ГРАД!

Охрид е убав град, во Охрид може убаво да се живее!
Да се обединиме за УБАВ ГРАД!
ОХРИД ПОВИКУВА!

Коронавирус