недела, 9. август 2020. Вести денес: 70
home Општини

Летување на свеќи: Љубаништа седум часа без струја и вода (ФОТО)

Летување на свеќи: Љубаништа седум часа без струја и вода (ФОТО)

Жителите на Љубаништа, Трпејца и Лагадин седум часа се без струја и вода, се жалат мештаните, како и бројните туристи.

Коронавирус