понеделник, 10. август 2020. Вести денес: 121
home Општини

Кучиња напаѓаат средношколци во Тетово

Кучиња напаѓаат средношколци во Тетово

На социјалните мрежи е објавено видео на кое се гледаат кучиња скитници кои напаѓаат студенти во Тетово.

Коронавирус