среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 0
home Општини

Кандидатот за градоначалник на Охрид од редовите на ВМРО-ДПМНЕ ги отвори вратите на својот дом (ВИДЕО)

Кандидатот за градоначалник на Охрид од редовите на ВМРО-ДПМНЕ ги отвори вратите на својот дом (ВИДЕО)

Кандидатот за градоначалник од редовите на ВМРО-ДПМНЕ Митре Милошевски на својот Фејсбук профил објави видео во кое им ги отвори вратите на новинарската екипа на ТВМ Охрид.

-На гости во мојот дом беше новинарската екипа на ТВМ Охрид. Имавме интересен разговор на повеќе занимливи теми.

За приватниот и професионалниот дел од мојот живот и за тоа како го доживувам Охрид.

Погледнете го видеото, стои во неговиот пост на Фејбсук.

Коронавирус