четврток, 21. октомври 2021. Вести денес: 64
home Општини

Јорданов: Отворивме промотивна канцеларија за сите наши сограѓани со кои ќе имаме можност да разговараме за позитивни промени во Штип

Јорданов: Отворивме промотивна канцеларија за сите наши сограѓани со кои ќе имаме можност да разговараме за позитивни промени во Штип

Денес на почетокот од изборната кампања, ја отворивме промотивната канцеларија за сите наши сограѓани, со кои ќе имаме можност да разговараме за позитивни промени во Штип, пишува кандидатот за градоначалник на општина Штип од ВМРО-ДПМНЕ, Иван Јорданов.

Најнови вести

Локални избори 2021