среда, 28. октомври 2020. Вести денес: 0
home Општини

Јанчев со пригодни подароци за вработените кои работеа за новогодишната ноќ

Јанчев со пригодни подароци за вработените кои работеа за новогодишната ноќ

Градоначалникот на Кавадарци, Митко Јанчев им подари пригодни подароци на вработените кои беа на службена должност за време на новогодишната ноќ.

Градоначалникот ги посети вработените во Полициската станица, Брза помош, Општа болница и Противпожарната единица.

Коронавирус