недела, 17. октомври 2021. Вести денес: 247
home Општини

Јанчев ги промовираше кандидатите за советници во Кавадарци

Јанчев ги промовираше кандидатите за советници во Кавадарци

Кандидатот за градоначалник на општина Кавадарци од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Митко Јанчев, денес ги промовираше кандидатите за советници.

-Митко Јанчев за сите! Советничка листа на ВМРО-ДПМНЕ и коалицијата Обнова за Македонија! Заокружи број 7! Напиша на Фејсбук Јанчев.

Локални избори 2021