петок, 3. декември 2021. Вести денес: 0
home Општини

Јанчев: Дестилана во функција на граѓаните!

Јанчев: Дестилана во функција на граѓаните!

Проект број 6. Дестилана во функција на граѓаните! Кавадарци за сите! Заокружи број 7!, пишува во својата Фејсбук објава кандидатот за градоначалник на општина КАвадарци Митко Јанчев.

Коронавирус