сабота, 11. јули 2020. Вести денес: 0
МЕГА БОМБА

Еве ја целата листа: Речиси цело семејство Заеви, министри, градоначалници и функционери на СДСМ добија кривични од Боки 13

home Општини

Граѓани со порака: „СДС Гостивар пуштени низ вода, 5-то е недобитно“

Граѓани со порака: „СДС Гостивар пуштени низ вода, 5-то е недобитно“

Граѓани од Гостивар со порака до СДСМ објавија транспаренти низ градот.

 

Парламентарни избори 2020