среда, 20. јануари 2021. Вести денес: 76
home Општини

Голем народен митинг во недела во Ново Село

Голем народен митинг во недела во Ново Село

Голем народен митинг ќе се оддржи на 07.04.2019 година во 16:00 часот во Дом на култура „Јане Сандански“ – Ново Село.

На присутните ќе се обрати претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски и кандидатот за градоначалник на општина Ново Село, Николчо Стоилков.

Коронавирус