петок, 30. октомври 2020. Вести денес: 53
home Општини

ФОТО: Започна „Мото Фест 2019“ во Кавадарци, Јанчев прв моторџија

ФОТО: Започна „Мото Фест 2019“ во Кавадарци, Јанчев прв моторџија

Во Кавадарци започна „Мото Фест 2019“. Градоначалнкот на општината, Митко Јанчев, се качи на мотор и го отвори фестивалот.

Најнови вести

Коронавирус