четврток, 20. јануари 2022. Вести денес: 91
home Општини

ФОТО: Велешани со порака до власта

ФОТО: Велешани со порака до власта

Велешани вчера вечер испратија јасна порака до Заев и владата. Го сакам ГРК Борец, сакаме чист воздух и сакаме 500 евра плата беа само дел од пораките кои во вид на лампиони беа закачени на елката во градот.

Коронавирус