вторник, 7. јули 2020. Вести денес: 104
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Општини

ФОТО: СДСМ без поддршка во Свети Николе

ФОТО: СДСМ без поддршка во Свети Николе

Граѓаните не сакаат да ги слушнат говорите на Зоран Заев и на неговите сопартијци колеги кои се обидуваат да ги натераат да поддржат промена на уставното име.

Како и изминатиов период, така и денес во Свети Николе, социјалдемократите ја примија пораката од народот дека нема да бидат оддржани ваквите нивни политики.

По фотографиите што беа испратени до редакцијата на Курир може да се забележи слабата поддршка од граѓаните.

Парламентарни избори 2020