среда, 27. октомври 2021. Вести денес: 171
home Општини

ФОТО: Продолжува акцијата за миење на улиците во Кавадарци

ФОТО: Продолжува акцијата за миење на улиците во Кавадарци

Продолжува акцијата за миење на улиците. Денес, покрај улиците во центарот на градот, се мијат и улиците во с. Возарци.

Локални избори 2021