среда, 27. октомври 2021. Вести денес: 214
home Општини

ФОТО: Кавадарчани застанаа позади Митко Јанчев

ФОТО: Кавадарчани застанаа позади Митко Јанчев

Митко Јанчев за сите млади! Кавадарци за сите млади! Напиша на својот Фејсбук профил, Митко Јанчев

Локални избори 2021