вторник, 14. јули 2020. Вести денес: 1
home Општини

Директорката на ФЗО Кочани и кандидат за пратеник, денес носи брашно и зејтин на гласачи (ФОТО)

Директорката на ФЗО Кочани и кандидат за пратеник, денес носи брашно и зејтин на гласачи (ФОТО)

Директорката на ФЗО Кочани и кандидат за пратеник, денес носи брашно и зејтин на гласачи!

Најавуваат и бараат брзи избори во јуни, а за тоа време кандидатите делат пакети со прехрамбени продукти на социјално загрозени категории.

Само да си знаете, тоа нема да ви помине, напиша на својот профил на Твитер Миле Лефков, кандидат за пратеник од ВМРО-ДПМНЕ.