понеделник, 29. ноември 2021. Вести денес: 0
home Општини

„Денес до 12:30 тотална распродажба во СДСМ Пп“

„Денес до 12:30 тотална распродажба во СДСМ Пп“

Денес до 12:30 тотална распродажба во СДСМ Пп:

Имотен лист 50 денари

Социјално решение одма на лице место

Конкурс за 45 маткачи и шофери на лифт

Кинење сметки од Водовод и Комуналец

Ваучер за струја 100€

Донации од 20.000денари

Шифра:списокод10, коментира на социјалната мрежа на Фејсбук поранешниот пратеник од редовите на ВМРО-ДПМНЕ
Димитар Стевананџија, по вчерашните објавени бомби каде се врши поткуп пред избори.

Коронавирус