сабота, 31. октомври 2020. Вести денес: 0
home Општини

Без вода дел од корисниците на улицата „Димо Хаџи Димов“

Без вода дел од корисниците на улицата „Димо Хаџи Димов“

ЈП „Водовод и канализација“ информира дека утре без вода ќе бидат дел од корисниците на улицата „Димо Хаџи Димов“ во општина Кисела Вода, поради санација на дефект на истата улица.

Водоснабдувањето ќе биде прекинато од 12:30 часот до завршување со активностите. (МИА)

Најнови вести

Коронавирус