сабота, 10. април 2021. Вести денес: 87
home Општини

Автомобил влета во Охридското Езеро (ВИДЕО)

Автомобил влета во Охридското Езеро (ВИДЕО)

Автомобил вчера вечерта завршил во водите на Охридското Езеро.

Настанот се случил на Кеј Македонија.

„Бесплатен Паркинг во Охрид“, пишува во описот на фотографијата објавена на Твитер.

Видеото на Охрид 1, погледнете го во продолжение

Коронавирус