недела, 29. март 2020. Вести денес: 26
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Општини

+18: Сосема гол маж се прошета и лежеше на тротоар во центарот на Охрид (ВИДЕО)

+18: Сосема гол маж се прошета и лежеше на тротоар во центарот на Охрид (ВИДЕО)

Гол човек кој што вечерва се шеташе и лежеше во центарот на Охрид ги вознемири Охриѓани а предизвика и бура на реакции по социјалните мрежи.

-Гол човек шеташе и лежеше на тротоар во центарот на Охрид, стои во објавеното видео на Фејсбук страницата „Охрид Вест“.

За сега нема никакви дополнителни информации за ваквиот инцидент, со реакција и со подетални информации наскоро треба да излезат надлежните.

Ве предупредуваме дека станува збор за ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: