четврток, 28. мај 2020. Вести денес: 4
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Македонија

ВО ЖИВО: Прес-конференција на Мицкоски

ВО ЖИВО: Прес-конференција на Мицкоски

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на тема економија.

Прес-конференцијата погледнете ја во живо.

Коронавирус