среда, 27. јануари 2021. Вести денес: 152
home Вести

Жугиќ се прости од Беличанец: Бескрајно ќе ни недостастуваш

Жугиќ се прости од Беличанец: Бескрајно ќе ни недостастуваш

Актерката Јелена Жугиќ на својот фејсбук профил се прости од Билјана Беличанец.

„Почивај во мир драга Беличанец, во вечноста пронајди го тоа што овде не можеше… бескрајно ќе ни недостастуваш…“, напиша Жугиќ.

Коронавирус