петок, 30. јули 2021. Вести денес: 0
home Вести

Зошто да не, Али Ахмети заигра ракомет (ВИДЕО)

Зошто да не, Али Ахмети заигра ракомет (ВИДЕО)

Новиот видео спот на ДУИ ги зачуди многумина. Имено во спотот лидерот на ДУИ, Али Ахмети, игра ракомет.

Погледнете:

Коронавирус